Zostaw nam swoje dane - oddzwonimy!
Rubo-Konstrukcje Sp. z o.o.
ul. Hutnicza 44, 81-061 Gdynia, woj. pomorskie
Tel. +48 58 671 62 00, fax:+48 58 679 95 34
e-mail: rubo@rubo-konstrukcje.pl

P.H.U. JOTA

Firma Handlowo-Usługowa JOTA jest jednym z największych dystrybutorów rusztowań i systemów szalunkowych                    w województwie śląskim. Posiadają wieloletnie doświadczenie w branży handlowej, doradztwa technicznego, a także praktycznego wykonywania montaży rusztowań. Zespół pracowników to wykwalifikowana kadra pomagająca klientom w realizacji małych i wielkich dostaw, realizacji mniej lub bardziej skomplikowanych technicznie projektów i konstrukcji  rusztowaniowych.
 
Firma jest autoryzowanym dystrybutorem liderów produkcji rusztowań w Polsce i w Europie.
W ofercie posiada rusztowania ramowe, modułowe, klinowe, rusztowania aluminiowe, przejezdne oraz drabiny aluminiowe. Na zamówienie sprowadza również rusztowania nietypowe wszelkiego typu.
 
P.H.U. JOTA prowadzi sprzedaż hurtową i detaliczną akcesoriów rusztowań, szalunków, podpór budowlanych ogrodzeń tymczasowych, zgodnie z oczekiwaniami klientów promując również właściwe i zgodne z przepisami BHP wykonywanie prac na wysokości i zabezpieczenia placu budowy.
Firma jest członkiem Polskiej Izby Gospodarczej Rusztowań, a jej produkty posiadają wymagane certyfikaty oraz pełną dokumentację techniczną.

Więcej na www.jota-rusztowania.pl 

Aktualności

8 sierpnia ic o nas bez nas ! W dniach 4-6 sierpnia 2017 w Gdyni odbywał sie kultowy triathlonowy event - Ironmen Gdynia dla którego przygotowywaliśmy konstrukcje trybun; zejść i bramek. więcej 5 sierpnia W miniony weekend w Chałupach można było ostatnio natknąć się na śnieżną rampę zbudowaną z rusztowań modułowych SKYER, porzucać się śnieżkami i ulepić bałwana. Wszystko dzięki zawodom Snow on Hel dla których realizowaliśmy więcej 11 października Serdecznie zapraszamy do odwiedzania naszego kanału w serwisie YouTube.  Wystarczy kliknąć w ten link. więcej

design & code LemonArt.pl