Zostaw nam swoje dane - oddzwonimy!
Rubo-Konstrukcje Sp. z o.o.
ul. Hutnicza 44, 81-061 Gdynia, woj. pomorskie
Tel. +48 58 671 62 00, fax:+48 58 679 95 34
e-mail: rubo@rubo-konstrukcje.pl

STUCCO-HANDEL

 

Firma powstała w kwietniu 1999 r. Główny profil działalności to handel hurtowo-detaliczny materiałami budowlanymi, wykończenia wnętrz oraz wynajem i sprzedaż rusztowań budowlanych. Wysoką pozycję na rynku małopolskim i krajowym zawdzięcza nieustającemu dążeniu do profesjonalizmu. 

Firma Stucco Handel działamy również w branży systemów dociepleń na terenie całej Polski. Zapewnia dostawę do Firm, spółdzielni mieszkaniowych i klientów indywidualnych. 
Jej atutem jest zapewnienie kompleksowej obsługi klientów detalicznych, hurtowych jak i inwestycji. Klientom zapewniamy bezpłatny transport, w dbałości o klientów oferuje profesjonalną obsługę poprzez przedstawicieli handlowych, którzy służą poradą i pomocą. 

„Kilkunastoletnia obecność na rynku to duży bagaż doświadczeń, który uświadomił nam, że sukces naszej firmy zależy przede wszystkim od zadowolenia naszych klientów”. 

 

STUCCO-HANDEL 

Więcej informacji znajdziecie Państwo tutaj

Aktualności

8 sierpnia ic o nas bez nas ! W dniach 4-6 sierpnia 2017 w Gdyni odbywał sie kultowy triathlonowy event - Ironmen Gdynia dla którego przygotowywaliśmy konstrukcje trybun; zejść i bramek. więcej 5 sierpnia W miniony weekend w Chałupach można było ostatnio natknąć się na śnieżną rampę zbudowaną z rusztowań modułowych SKYER, porzucać się śnieżkami i ulepić bałwana. Wszystko dzięki zawodom Snow on Hel dla których realizowaliśmy więcej 11 października Serdecznie zapraszamy do odwiedzania naszego kanału w serwisie YouTube.  Wystarczy kliknąć w ten link. więcej

design & code LemonArt.pl