Zostaw nam swoje dane - oddzwonimy!
Rubo-Konstrukcje Sp. z o.o.
ul. Hutnicza 44, 81-061 Gdynia, woj. pomorskie
Tel. +48 58 671 62 00, fax:+48 58 679 95 34
e-mail: rubo@rubo-konstrukcje.pl

Referencje

rusztowanie modułowe skyer referencjeDoświadczenie Rubo w zakresie produkcji rusztowań modułowych i ich dostawie na czas to setki zadowolonych klientów. Cieszymy się, że dzięki naszym rusztowań nasi klienci mogą realizować terminowo i bezpiecznie swoje kontrakty osiągając zamierzone sukcesy. 

Nasze rusztowania obecne są zarówno przy małych realizacjach budowlanych jak i przy wielkich, skomplikowanych projektach z branż takich jak offshore / energetyka / stocznie.

Referencje udostępniamy na życzenie klienta.
 

Aktualności

8 sierpnia ic o nas bez nas ! W dniach 4-6 sierpnia 2017 w Gdyni odbywał sie kultowy triathlonowy event - Ironmen Gdynia dla którego przygotowywaliśmy konstrukcje trybun; zejść i bramek. więcej 5 sierpnia W miniony weekend w Chałupach można było ostatnio natknąć się na śnieżną rampę zbudowaną z rusztowań modułowych SKYER, porzucać się śnieżkami i ulepić bałwana. Wszystko dzięki zawodom Snow on Hel dla których realizowaliśmy więcej 11 października Serdecznie zapraszamy do odwiedzania naszego kanału w serwisie YouTube.  Wystarczy kliknąć w ten link. więcej

design & code LemonArt.pl