Zostaw nam swoje dane - oddzwonimy!
Rubo-Konstrukcje Sp. z o.o.
ul. Hutnicza 44, 81-061 Gdynia, woj. pomorskie
Tel. +48 58 671 62 00, fax:+48 58 679 95 34
e-mail: rubo@rubo-konstrukcje.pl

Zastosowanie

Rusztowanie - jest to tymczasowa konstrukcja, niezbędna w celu zapewnienia bezpieczeństwa podczas pracy przy wznoszeniu, konserwacji, naprawie lub rozbiórce budynków i innych budowli, zapewniająca łatwy dostęp do tych obiektów.
Na budowach istnieje potrzeba  wykonania tymczasowych zadaszeń lub hal w celu zabezpieczenia przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi i ochrony środowiska. Rubo-Konstrukcje daje możliwość wykonania ich za pomocą plandek kederowych lub dachów modułowych.
rusztowanie podwieszaneRusztowania podwieszane mogą być zamontowane w oparciu o elementy systemów rusztowań Rubo, zwłaszcza rozwiązania modułowego Skyer. Zaprojektowanie specjalnej konstrukcji z użyciem specjalnych łańcuchów o podwyższonej wytrzymałości i systemów kotwień pozwalają uzyskać bezpieczne rusztowanie podwieszane. W 2013 roku firma Rubo-Serwis zajęła drugie miejsce w konkursie Polskiej Izby Gospodarczej Rusztowań w kategorii „rusztowanie”. Pod pokładem platformy FPF1, na zlecenie Gdańskiej Stoczni Remontowa, zostało zamontowane rusztowanie podwieszane zbudowane z prawie 48 000 elementów (20 000 m3 rusztowania). Zawisło ono na wysokości 20 metrów.
Rusztowania modułowe sygnowane marką Rubo sprawdzają się od lat w wielu branżach i obszarach prowadzenia prac. Zestawy elementów tworzące system dają prawie nieograniczone możliwości wznoszenia konstrukcji z rusztowań i właśnie dzięki temu ogromnie szerokie jest ich zastosowanie.

Rusztowania modułowe idealnie się sprawdzają w różnego rodzaju obiektach przemysłowych takich jak stocznie, rafinerie, zakłady energetyczne i specjalistyczne, gdzie występują obiekty o nieregularnych kształtach. Szerokie zastosowanie rusztowań modułowych Rubo ceni sobie branża budowlana, w tym także firmy świadczące usługi renowacji wież kościelnych.

Modułowy sposób montażu pozwala, oprócz na instalacji zwykłych rusztowań , na wykonanie rusztowania przestrzennego, płaskiego, wieżowego, wolnostojącego, przejezdnego lub wiszącego. W naszych realizacjach znajdziecie Państwo wiele konstrukcji specjalnych jak trybuny, stoiska targowe, klatki schodowe.

Aktualności

8 sierpnia ic o nas bez nas ! W dniach 4-6 sierpnia 2017 w Gdyni odbywał sie kultowy triathlonowy event - Ironmen Gdynia dla którego przygotowywaliśmy konstrukcje trybun; zejść i bramek. więcej 5 sierpnia W miniony weekend w Chałupach można było ostatnio natknąć się na śnieżną rampę zbudowaną z rusztowań modułowych SKYER, porzucać się śnieżkami i ulepić bałwana. Wszystko dzięki zawodom Snow on Hel dla których realizowaliśmy więcej 11 października Serdecznie zapraszamy do odwiedzania naszego kanału w serwisie YouTube.  Wystarczy kliknąć w ten link. więcej

design & code LemonArt.pl