Zostaw nam swoje dane - oddzwonimy!
Zostaw nam swoje dane - oddzwonimy!
Rubo-Konstrukcje Sp. z o.o.
ul. Hutnicza 44, 81-061 Gdynia, woj. pomorskie
Tel. +48 58 671 62 00, fax:+48 58 679 95 34
e-mail: rubo@rubo-konstrukcje.pl
Rubo Scaffolding Facebook

Magazyn już w nowej siedzibie

Szanowni Klienci,

Z początkiem października przenieśliśmy magazyn rusztowań do nowej siedziby, w Gdyni na ul. Hutniczej 44. Nowe miejsce jest oddalone zaledwie o kilometr od dotychczasowej siedziby spółki i dokładamy wszelkich starań, aby odbiór towaru przez naszych klientów odbywał się jak najsprawniej. Biuro obsługi klienta znajduje się nadal na ul. Dąbrowskiego 149 (Rumia). Po zakupie otrzymają Państwo mapkę z zaznaczonym miejscem odbioru towaru oraz kontakt telefoniczny do magazyniera.
O przeniesieniu biura poinformujemy Państwa w osobnym komunikacie. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z działem handlowym.

Zapraszamy!

Aktualności Rubo Scaffolding

20 sierpnia 11 edycja Cropp Baltic Games to święto sportów ekstremalnych..nie mogło zatem zabraknąć i naszych trybun z których podziwiano popisy sportowców dyscyplin BMX ; deskorolki czy rolek. Zdjęcia ze strony www.trojmiasto.pl gdzie więcej 5 sierpnia W miniony weekend w Gdyni odbyła się kolejna edycja triathlonu ENEA IRONMEN GDYNIA 70.3 na której padł m.in rekord świata kobiet na tym dystansie. Tym bardziej cieszy nas fakt, że mieliśmy swój mały udział w tworzeniu takiego ogromnego więcej 8 czerwca Z dumą informujemy, że firma RUBO-KONSTRUKCJE otrzymała wyróżnienie w związku ze wsparciem " II Mistrzostw w Bezpiecznym Montażu Rusztowań BMR 2018" organizowanym w Olsztynie.  Jest to największe w Polsce wydarzenie skupiające więcej

design & code LemonArt.pl