Zostaw nam swoje dane - oddzwonimy!
Zostaw nam swoje dane - oddzwonimy!
Rubo sklep
ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ
SKLEP ONLINE
PRODUCENT – RUSZTOWANIA, AKCESORIA, NAMIOTY
Rubo Sklep
Rubo-Konstrukcje Sp. z o.o.
ul. Hutnicza 44, 81-061 Gdynia, woj. pomorskie
Tel. +48 58 671 62 00, fax:+48 58 679 95 34
e-mail: rubo@rubo-konstrukcje.pl
Rubo Scaffolding Facebook

Magazyn już w nowej siedzibie

Szanowni Klienci,

Z początkiem października przenieśliśmy magazyn rusztowań do nowej siedziby, w Gdyni na ul. Hutniczej 44. Nowe miejsce jest oddalone zaledwie o kilometr od dotychczasowej siedziby spółki i dokładamy wszelkich starań, aby odbiór towaru przez naszych klientów odbywał się jak najsprawniej. Biuro obsługi klienta znajduje się nadal na ul. Dąbrowskiego 149 (Rumia). Po zakupie otrzymają Państwo mapkę z zaznaczonym miejscem odbioru towaru oraz kontakt telefoniczny do magazyniera.
O przeniesieniu biura poinformujemy Państwa w osobnym komunikacie. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z działem handlowym.

Zapraszamy!

Aktualności Rubo Scaffolding

20 grudnia Witam, Życzymy pełnych miłości i spokoju Świąt Bożego Narodzenia i udanego 2020 Roku ! ​ więcej 10 października 10 października 2019 - II edycja Wspólna Kaczka Golf Cup  - RUBO sponsorem tytularnym turnieju golfowego. więcej 20 sierpnia 11 edycja Cropp Baltic Games to święto sportów ekstremalnych..nie mogło zatem zabraknąć i naszych trybun z których podziwiano popisy sportowców dyscyplin BMX ; deskorolki czy rolek. Zdjęcia ze strony www.trojmiasto.pl gdzie więcej

design & code LemonArt.pl