Zostaw nam swoje dane - oddzwonimy!
Zostaw nam swoje dane - oddzwonimy!
Rubo sklep
ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ
SKLEP ONLINE
PRODUCENT – RUSZTOWANIA, AKCESORIA, NAMIOTY
Rubo Sklep
Rubo-Konstrukcje Sp. z o.o.
ul. Dąbrowskiego 151, 84-230 Rumia, woj. pomorskie
Tel. +48 58 671 62 00, fax:+48 58 679 95 34
e-mail: rubo@rubo.pl
Rubo Scaffolding Facebook

Magazyn już w nowej siedzibie

Szanowni Klienci,

Z początkiem października przenieśliśmy magazyn rusztowań do nowej siedziby, w Gdyni na ul. Hutniczej 44. Nowe miejsce jest oddalone zaledwie o kilometr od dotychczasowej siedziby spółki i dokładamy wszelkich starań, aby odbiór towaru przez naszych klientów odbywał się jak najsprawniej. Biuro obsługi klienta znajduje się nadal na ul. Dąbrowskiego 149 (Rumia). Po zakupie otrzymają Państwo mapkę z zaznaczonym miejscem odbioru towaru oraz kontakt telefoniczny do magazyniera.
O przeniesieniu biura poinformujemy Państwa w osobnym komunikacie. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z działem handlowym.

Zapraszamy!

Aktualności Rubo Scaffolding

18 maja W związku z zaleceniami PIP oraz wytycznymi GIS zw. z wirusem i nowym otwarciem dla Gastronomii stworzyliśmy produkt, który pozwala na zwiększenie ilości gości / stolików w twojej restauracji, hotelu. Zastosowanie przegrody pozwala więcej 13 marca W związku z sytuacją szczególną tj. epidemią koronawirusa Zarząd Grupy RUBO podjął działania mające na celu ochronę zdrowia pracowników i klientów.  Informujemy, że w siedzibie GRUPY RUBO tj. Rumia ul.Dąbrowskiego więcej 20 grudnia Witam, Życzymy pełnych miłości i spokoju Świąt Bożego Narodzenia i udanego 2020 Roku ! ​ więcej

design & code LemonArt.pl