Zostaw nam swoje dane - oddzwonimy!
Zostaw nam swoje dane - oddzwonimy!
Rubo-Konstrukcje Sp. z o.o.
ul. Hutnicza 44, 81-061 Gdynia, woj. pomorskie
Tel. +48 58 671 62 00, fax:+48 58 679 95 34
e-mail: rubo@rubo-konstrukcje.pl
Rubo Scaffolding Facebook

P.H.U. JOTA

Firma Handlowo-Usługowa JOTA jest jednym z największych dystrybutorów rusztowań i systemów szalunkowych                    w województwie śląskim. Posiadają wieloletnie Jotadoświadczenie w branży handlowej, doradztwa technicznego, a także praktycznego wykonywania montaży rusztowań. Zespół pracowników to wykwalifikowana kadra pomagająca klientom w realizacji małych i wielkich dostaw, realizacji mniej lub bardziej skomplikowanych technicznie projektów i konstrukcji  rusztowaniowych.
 
Firma jest autoryzowanym dystrybutorem liderów produkcji rusztowań w Polsce i w Europie.
W ofercie posiada rusztowania ramowe, modułowe, klinowe, rusztowania aluminiowe, przejezdne oraz drabiny aluminiowe. Na zamówienie sprowadza również rusztowania nietypowe wszelkiego typu.
 
P.H.U. JOTA prowadzi sprzedaż hurtową i detaliczną akcesoriów rusztowań, szalunków, podpór budowlanych ogrodzeń tymczasowych, zgodnie z oczekiwaniami klientów promując również właściwe i zgodne z przepisami BHP wykonywanie prac na wysokości i zabezpieczenia placu budowy.
Firma jest członkiem Polskiej Izby Gospodarczej Rusztowań, a jej produkty posiadają wymagane certyfikaty oraz pełną dokumentację techniczną.

Więcej na www.jota-rusztowania.pl 

Aktualności Rubo Scaffolding

5 sierpnia W miniony weekend w Gdyni odbyła się kolejna edycja triathlonu ENEA IRONMEN GDYNIA 70.3 na której padł m.in rekord świata kobiet na tym dystansie. Tym bardziej cieszy nas fakt, że mieliśmy swój mały udział w tworzeniu takiego ogromnego więcej 8 czerwca Z dumą informujemy, że firma RUBO-KONSTRUKCJE otrzymała wyróżnienie w związku ze wsparciem " II Mistrzostw w Bezpiecznym Montażu Rusztowań BMR 2018" organizowanym w Olsztynie.  Jest to największe w Polsce wydarzenie skupiające więcej 23 kwietnia Majówka 2018  - Uprzejmie informujemy, że w dniach 30.04-4.05 firma RUBO-KONSTRUKCJE  jest nieczynna. W sprawach handlowych proszę o kontakt z Panem Markiem Ślubowskim kom.605 298 508 lub Leszkiem Hildebrandtem 605 201 807.   więcej

design & code LemonArt.pl