Zostaw nam swoje dane - oddzwonimy!
Zostaw nam swoje dane - oddzwonimy!
Rubo-Konstrukcje Sp. z o.o.
ul. Hutnicza 44, 81-061 Gdynia, woj. pomorskie
Tel. +48 58 671 62 00, fax:+48 58 679 95 34
e-mail: rubo@rubo-konstrukcje.pl
Rubo Scaffolding Facebook

STUCCO-HANDEL

 

Firma powstała w kwietniu 1999 r. Główny profil działalności to handel hurtowo-detaliczny materiałami budowlanymi, wykończenia wnętrz oraz wynajem i sprzedaż rusztowań budowlanych. Wysoką pozycję na rynku małopolskim i krajowym zawdzięcza nieustającemu dążeniu do profesjonalizmu. 

Firma Stucco Handel działamy również w branży systemów dociepleń na terenie całej Polski. Zapewnia dostawę do Firm, spółdzielni mieszkaniowych i klientów indywidualnych. 
Jej atutem jest zapewnienie kompleksowej obsługi klientów detalicznych, hurtowych jak i inwestycji. Klientom zapewniamy bezpłatny transport, w dbałości o klientów oferuje profesjonalną obsługę poprzez przedstawicieli handlowych, którzy służą poradą i pomocą. 

„Kilkunastoletnia obecność na rynku to duży bagaż doświadczeń, który uświadomił nam, że sukces naszej firmy zależy przede wszystkim od zadowolenia naszych klientów”. 

 

STUCCO-HANDEL 

Więcej informacji znajdziecie Państwo tutaj

Aktualności Rubo Scaffolding

8 czerwca Z dumą informujemy, że firma RUBO-KONSTRUKCJE otrzymała wyróżnienie w związku ze wsparciem " II Mistrzostw w Bezpiecznym Montażu Rusztowań BMR 2018" organizowanym w Olsztynie.  Jest to największe w Polsce wydarzenie skupiające więcej 23 kwietnia Majówka 2018  - Uprzejmie informujemy, że w dniach 30.04-4.05 firma RUBO-KONSTRUKCJE  jest nieczynna. W sprawach handlowych proszę o kontakt z Panem Markiem Ślubowskim kom.605 298 508 lub Leszkiem Hildebrandtem 605 201 807.   więcej 13 kwietnia Nadeszła wiosna i czas na sezon imprez plenerowych...w tym celu polecamy swoje wyroby dla branży rozrywkowej. Sceny, zadaszenia, "standy", kolumny pod nagłośnienie czy oświetlenie , barierki ochronne to tylko niektóre z propozycji więcej

design & code LemonArt.pl