Zostaw nam swoje dane - oddzwonimy!
Zostaw nam swoje dane - oddzwonimy!
Rubo sklep
ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ
SKLEP ONLINE
PRODUCENT – RUSZTOWANIA, AKCESORIA, NAMIOTY
Rubo Sklep
Rubo-Konstrukcje Sp. z o.o.
ul. Dąbrowskiego 151, 84-230 Rumia, woj. pomorskie
Tel. +48 58 671 62 00, fax:+48 58 679 95 34
e-mail: rubo@rubo.pl
Rubo Scaffolding Facebook

STUCCO-HANDEL

 

Firma powstała w kwietniu 1999 r. Główny profil działalności to handel hurtowo-detaliczny materiałami budowlanymi, wykończenia wnętrz oraz wynajem i sprzedaż rusztowań budowlanych. Wysoką pozycję na rynku małopolskim i krajowym zawdzięcza nieustającemu dążeniu do profesjonalizmu. 

Firma Stucco Handel działamy również w branży systemów dociepleń na terenie całej Polski. Zapewnia dostawę do Firm, spółdzielni mieszkaniowych i klientów indywidualnych. 
Jej atutem jest zapewnienie kompleksowej obsługi klientów detalicznych, hurtowych jak i inwestycji. Klientom zapewniamy bezpłatny transport, w dbałości o klientów oferuje profesjonalną obsługę poprzez przedstawicieli handlowych, którzy służą poradą i pomocą. 

„Kilkunastoletnia obecność na rynku to duży bagaż doświadczeń, który uświadomił nam, że sukces naszej firmy zależy przede wszystkim od zadowolenia naszych klientów”. 

 

STUCCO-HANDEL 

Więcej informacji znajdziecie Państwo tutaj

Aktualności Rubo Scaffolding

18 maja W związku z zaleceniami PIP oraz wytycznymi GIS zw. z wirusem i nowym otwarciem dla Gastronomii stworzyliśmy produkt, który pozwala na zwiększenie ilości gości / stolików w twojej restauracji, hotelu. Zastosowanie przegrody pozwala więcej 13 marca W związku z sytuacją szczególną tj. epidemią koronawirusa Zarząd Grupy RUBO podjął działania mające na celu ochronę zdrowia pracowników i klientów.  Informujemy, że w siedzibie GRUPY RUBO tj. Rumia ul.Dąbrowskiego więcej 20 grudnia Witam, Życzymy pełnych miłości i spokoju Świąt Bożego Narodzenia i udanego 2020 Roku ! ​ więcej

design & code LemonArt.pl