Zostaw nam swoje dane - oddzwonimy!
Zostaw nam swoje dane - oddzwonimy!
Rubo sklep
ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ
SKLEP ONLINE
PRODUCENT – RUSZTOWANIA, AKCESORIA, NAMIOTY
Rubo Sklep
Rubo-Konstrukcje Sp. z o.o.
ul. Hutnicza 44, 81-061 Gdynia, woj. pomorskie
Tel. +48 58 671 62 00, fax:+48 58 679 95 34
e-mail: rubo@rubo-konstrukcje.pl
Rubo Scaffolding Facebook

STUCCO-HANDEL

 

Firma powstała w kwietniu 1999 r. Główny profil działalności to handel hurtowo-detaliczny materiałami budowlanymi, wykończenia wnętrz oraz wynajem i sprzedaż rusztowań budowlanych. Wysoką pozycję na rynku małopolskim i krajowym zawdzięcza nieustającemu dążeniu do profesjonalizmu. 

Firma Stucco Handel działamy również w branży systemów dociepleń na terenie całej Polski. Zapewnia dostawę do Firm, spółdzielni mieszkaniowych i klientów indywidualnych. 
Jej atutem jest zapewnienie kompleksowej obsługi klientów detalicznych, hurtowych jak i inwestycji. Klientom zapewniamy bezpłatny transport, w dbałości o klientów oferuje profesjonalną obsługę poprzez przedstawicieli handlowych, którzy służą poradą i pomocą. 

„Kilkunastoletnia obecność na rynku to duży bagaż doświadczeń, który uświadomił nam, że sukces naszej firmy zależy przede wszystkim od zadowolenia naszych klientów”. 

 

STUCCO-HANDEL 

Więcej informacji znajdziecie Państwo tutaj

Aktualności Rubo Scaffolding

20 sierpnia 11 edycja Cropp Baltic Games to święto sportów ekstremalnych..nie mogło zatem zabraknąć i naszych trybun z których podziwiano popisy sportowców dyscyplin BMX ; deskorolki czy rolek. Zdjęcia ze strony www.trojmiasto.pl gdzie więcej 5 sierpnia W miniony weekend w Gdyni odbyła się kolejna edycja triathlonu ENEA IRONMEN GDYNIA 70.3 na której padł m.in rekord świata kobiet na tym dystansie. Tym bardziej cieszy nas fakt, że mieliśmy swój mały udział w tworzeniu takiego ogromnego więcej 8 czerwca Z dumą informujemy, że firma RUBO-KONSTRUKCJE otrzymała wyróżnienie w związku ze wsparciem " II Mistrzostw w Bezpiecznym Montażu Rusztowań BMR 2018" organizowanym w Olsztynie.  Jest to największe w Polsce wydarzenie skupiające więcej

design & code LemonArt.pl