Zostaw nam swoje dane - oddzwonimy!
Zostaw nam swoje dane - oddzwonimy!
Rubo-Konstrukcje Sp. z o.o.
ul. Hutnicza 44, 81-061 Gdynia, woj. pomorskie
Tel. +48 58 671 62 00, fax:+48 58 679 95 34
e-mail: rubo@rubo-konstrukcje.pl
Rubo Scaffolding Facebook

Zastosowanie

Rusztowania modułowe sygnowane marką Rubo sprawdzają się od lat w wielu branżach i obszarach prowadzenia prac. Zestawy elementów tworzące system dają prawie nieograniczone możliwości wznoszenia konstrukcji z rusztowań i właśnie dzięki temu ogromnie szerokie jest ich zastosowanie.

Rusztowania modułowe idealnie się sprawdzają w różnego rodzaju obiektach przemysłowych takich jak stocznie, rafinerie, zakłady energetyczne i specjalistyczne, gdzie występują obiekty o nieregularnych kształtach. Szerokie zastosowanie rusztowań modułowych Rubo ceni sobie branża budowlana, w tym także firmy świadczące usługi renowacji wież kościelnych.

Modułowy sposób montażu pozwala, oprócz na instalacji zwykłych rusztowań , na wykonanie rusztowania przestrzennego, płaskiego, wieżowego, wolnostojącego, przejezdnego lub wiszącego. W naszych realizacjach znajdziecie Państwo wiele konstrukcji specjalnych jak trybuny, stoiska targowe, klatki schodowe.

Aktualności Rubo Scaffolding

8 czerwca Z dumą informujemy, że firma RUBO-KONSTRUKCJE otrzymała wyróżnienie w związku ze wsparciem " II Mistrzostw w Bezpiecznym Montażu Rusztowań BMR 2018" organizowanym w Olsztynie.  Jest to największe w Polsce wydarzenie skupiające więcej 23 kwietnia Majówka 2018  - Uprzejmie informujemy, że w dniach 30.04-4.05 firma RUBO-KONSTRUKCJE  jest nieczynna. W sprawach handlowych proszę o kontakt z Panem Markiem Ślubowskim kom.605 298 508 lub Leszkiem Hildebrandtem 605 201 807.   więcej 13 kwietnia Nadeszła wiosna i czas na sezon imprez plenerowych...w tym celu polecamy swoje wyroby dla branży rozrywkowej. Sceny, zadaszenia, "standy", kolumny pod nagłośnienie czy oświetlenie , barierki ochronne to tylko niektóre z propozycji więcej

design & code LemonArt.pl