Zostaw nam swoje dane - oddzwonimy!
Zostaw nam swoje dane - oddzwonimy!
Rubo sklep
ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ
SKLEP ONLINE
PRODUCENT – RUSZTOWANIA, AKCESORIA, NAMIOTY
Rubo Sklep
Rubo-Konstrukcje Sp. z o.o.
ul. Hutnicza 44, 81-061 Gdynia, woj. pomorskie
Tel. +48 58 671 62 00, fax:+48 58 679 95 34
e-mail: rubo@rubo-konstrukcje.pl
Rubo Scaffolding Facebook

Zastosowanie

Rusztowania modułowe sygnowane marką Rubo sprawdzają się od lat w wielu branżach i obszarach prowadzenia prac. Zestawy elementów tworzące system dają prawie nieograniczone możliwości wznoszenia konstrukcji z rusztowań i właśnie dzięki temu ogromnie szerokie jest ich zastosowanie.

Rusztowania modułowe idealnie się sprawdzają w różnego rodzaju obiektach przemysłowych takich jak stocznie, rafinerie, zakłady energetyczne i specjalistyczne, gdzie występują obiekty o nieregularnych kształtach. Szerokie zastosowanie rusztowań modułowych Rubo ceni sobie branża budowlana, w tym także firmy świadczące usługi renowacji wież kościelnych.

Modułowy sposób montażu pozwala, oprócz na instalacji zwykłych rusztowań , na wykonanie rusztowania przestrzennego, płaskiego, wieżowego, wolnostojącego, przejezdnego lub wiszącego. W naszych realizacjach znajdziecie Państwo wiele konstrukcji specjalnych jak trybuny, stoiska targowe, klatki schodowe.

Aktualności Rubo Scaffolding

20 sierpnia 11 edycja Cropp Baltic Games to święto sportów ekstremalnych..nie mogło zatem zabraknąć i naszych trybun z których podziwiano popisy sportowców dyscyplin BMX ; deskorolki czy rolek. Zdjęcia ze strony www.trojmiasto.pl gdzie więcej 5 sierpnia W miniony weekend w Gdyni odbyła się kolejna edycja triathlonu ENEA IRONMEN GDYNIA 70.3 na której padł m.in rekord świata kobiet na tym dystansie. Tym bardziej cieszy nas fakt, że mieliśmy swój mały udział w tworzeniu takiego ogromnego więcej 8 czerwca Z dumą informujemy, że firma RUBO-KONSTRUKCJE otrzymała wyróżnienie w związku ze wsparciem " II Mistrzostw w Bezpiecznym Montażu Rusztowań BMR 2018" organizowanym w Olsztynie.  Jest to największe w Polsce wydarzenie skupiające więcej

design & code LemonArt.pl