Zostaw nam swoje dane - oddzwonimy!
Zostaw nam swoje dane - oddzwonimy!
Rubo sklep
ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ
SKLEP ONLINE
PRODUCENT – RUSZTOWANIA, AKCESORIA, NAMIOTY
Rubo Sklep
Rubo-Konstrukcje Sp. z o.o.
ul. Dąbrowskiego 151, 84-230 Rumia, woj. pomorskie
Tel. +48 58 671 62 00, fax:+48 58 679 95 34
e-mail: rubo@rubo.pl
Rubo Scaffolding Facebook

Zastosowanie

Rusztowania modułowe sygnowane marką Rubo sprawdzają się od lat w wielu branżach i obszarach prowadzenia prac. Zestawy elementów tworzące system dają prawie nieograniczone możliwości wznoszenia konstrukcji z rusztowań i właśnie dzięki temu ogromnie szerokie jest ich zastosowanie.

Rusztowania modułowe idealnie się sprawdzają w różnego rodzaju obiektach przemysłowych takich jak stocznie, rafinerie, zakłady energetyczne i specjalistyczne, gdzie występują obiekty o nieregularnych kształtach. Szerokie zastosowanie rusztowań modułowych Rubo ceni sobie branża budowlana, w tym także firmy świadczące usługi renowacji wież kościelnych.

Modułowy sposób montażu pozwala, oprócz na instalacji zwykłych rusztowań , na wykonanie rusztowania przestrzennego, płaskiego, wieżowego, wolnostojącego, przejezdnego lub wiszącego. W naszych realizacjach znajdziecie Państwo wiele konstrukcji specjalnych jak trybuny, stoiska targowe, klatki schodowe.

Aktualności Rubo Scaffolding

18 maja W związku z zaleceniami PIP oraz wytycznymi GIS zw. z wirusem i nowym otwarciem dla Gastronomii stworzyliśmy produkt, który pozwala na zwiększenie ilości gości / stolików w twojej restauracji, hotelu. Zastosowanie przegrody pozwala więcej 13 marca W związku z sytuacją szczególną tj. epidemią koronawirusa Zarząd Grupy RUBO podjął działania mające na celu ochronę zdrowia pracowników i klientów.  Informujemy, że w siedzibie GRUPY RUBO tj. Rumia ul.Dąbrowskiego więcej 20 grudnia Witam, Życzymy pełnych miłości i spokoju Świąt Bożego Narodzenia i udanego 2020 Roku ! ​ więcej

design & code LemonArt.pl