Zostaw nam swoje dane - oddzwonimy!
Zostaw nam swoje dane - oddzwonimy!
Rubo sklep
ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ
SKLEP ONLINE
PRODUCENT – RUSZTOWANIA, AKCESORIA, NAMIOTY
Rubo Sklep
Rubo-Konstrukcje Sp. z o.o.
ul. Dąbrowskiego 151, 84-230 Rumia, woj. pomorskie
Tel. +48 58 671 62 00, fax:+48 58 679 95 34
e-mail: rubo@rubo.pl
Rubo Scaffolding Facebook

Kosze transportowe

Kosze transportowe stanowią uzupełnienie systemów rusztowań modułowych i ramowych. Pozwalają one na szybki załadunek i rozładunek przy pomocy wózka widłowego lub dźwigu oraz uporządkowanie drobnych elementów rusztowań.

Dzięki możliwości wysokiego składowania i kompatibilności z paletami transportowymi umożliwiają oszczędne wykorzystanie powierzchni magazynowej. Jeden kosz paleta może pomieścić do 300 złączy krzyżowych.

Korzystanie z koszy do składowania elementów rusztowań usprawnia znacząco gospodarkę magazynową umożliwiając szybkie i łatwe ustalenie stanów.

 Dane techniczne:  
 Wysokość od podstawy [mm]:   945
 Szerokość (nie uwzględnia podstawek) [mm]:    1240
 Głębokość (nie uwzględnia podstawek) [mm]:  960 
 Prześwit przestrzeni ładunkowej [mm]:  810 x 700  
 Nośność [kg]:  1500 
 Liczba kondygnacji składowania:  3

Aktualności Rubo Scaffolding

18 maja W związku z zaleceniami PIP oraz wytycznymi GIS zw. z wirusem i nowym otwarciem dla Gastronomii stworzyliśmy produkt, który pozwala na zwiększenie ilości gości / stolików w twojej restauracji, hotelu. Zastosowanie przegrody pozwala więcej 13 marca W związku z sytuacją szczególną tj. epidemią koronawirusa Zarząd Grupy RUBO podjął działania mające na celu ochronę zdrowia pracowników i klientów.  Informujemy, że w siedzibie GRUPY RUBO tj. Rumia ul.Dąbrowskiego więcej 20 grudnia Witam, Życzymy pełnych miłości i spokoju Świąt Bożego Narodzenia i udanego 2020 Roku ! ​ więcej

design & code LemonArt.pl